AnasayfaTeknoloji Haberleri › Twitter Beğenmedim Özelliği Geldi

Twitter Beğenmedim Özelliği Geldi

Twitter, geçtiğimiz günlerde duyurduğu yeni özelliğini gün itibariyle güncelleyerek tüm dünyaya sundu. Başarılı mikro blog sistemi olan Twitter, yeni özellikleri ile göz doldururken bir yandan iyileştirme çabalarına gidiyor. Twitter günümüzün vazgeçilmez adreslerinden biri olmuş durumda şuanda. Facebook gibi uzun uzadıya paylaşımlar yerine kısa ve öz paylaşımı benimseyen Twitter’da beğendiğiniz bir tweeti iki şekilde takipçilerinize aktarabiliyor ve paylaşabiliyorsunuz.

Eğer bir tweet hoşuna gittiyse bunu yıldızlayabiliyordunuz. Şimdi ise kalp şeklinde görünen favoriye alma özelliği kullanılacak. Eğer çok hoşunuza gittiyse geri dönüşüm simgesine benzer “retweet”, yani “yeniden tweetleme” özelliğini tercih edebiliyorsunuz. O tweet sizi sizden alacak kadar güzel bir paylaşım ise hem RT hem FAV yapıp bu ilginizi belli etme şansınız bulunuyor.

Peki, ya o tweeti beğenmediysek? Genellikle bunun çözümü “Çekemeyenler takibi bıraksın” gibi bir durumda olsa da artık Twitter’da beğenmeme dönemi resmen başladı.

faca5f97f0c228e6a46af01fef76352683d314a4

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.