AnasayfaTeknoloji Haberleri › Uçaklarda 3D Film İzlenebilecek

Uçaklarda 3D Film İzlenebilecek

Uçuş yapanlar bilir, uçak ile seyahat etmek ne kadar keyifli ise uzak bir yola gidenler için çile dolu. Sadece gökyüzünde ki o bulutları yada mas mavi gezegeni seyrediyorsunuz. Yapılacak hiç bir işlem yok. Film izlemek için bile verilen kulaklık ve önünüzde ki otobüslerde bulunan çakma Android tabletten bir şeyler izlemeye çalışıyorsunuz. Facebook, Twitter, Alkışlarlayaşıyorum gibi sitelere girememeniz sizin canınızı epeyce sıkıyor.

Airbus Hava yolu şirketi, yeni hazırlamış olduğu jetlerde 3D film keyfini sunacak. Bununla birlikte gözlük ile izlenebilecek filmlerin yanı sıra Wi-Fi bağlantısını yolculara sunmaya devam edecek. Havadada olsa artık internet bağlantısı bulunacak.

a330-3dfilm

Airbus’un yeni jeti olacak A330 ciddi anlamda yolculara keyif verecek. Daha fazla yakıt tasarrufu ve aerodinamik dizayn ile yolcularla buluşacak jet, şimdiden sabırsızlıkla beklenilmeye başlandı.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.406 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar