AnasayfaTeknoloji Haberleri › Uluslararası SEO Etkinliğinde Bu Yıl

Uluslararası SEO Etkinliğinde Bu Yıl

Her yıl olduğu gibi bu yılda SEOZEO önderliğinde SEO etkinliği 21-22 Ekim tarihleri arasında olacak. Dünyanın önde gelen şirket sahiplerinin buluşacağı etkinlikte binlerce davetli ve süpriz ödüller olacak. Türkiye’nin en büyük SEO firmalarından olan SEOZEO kurulduğu ilk günden bu güne kadar gelişen süreçte sadece Türkiye değil dünya çapında büyümeye imza attı. Önderliğini Yiğit Konur’un yaptığı ve günden güne hep en iyisini vermeye çalışan firma böyle güzel etkinlikler ile ülkemizi’de bir nevi dünyaya tanıtmaya gayret göstermekte.

Blogesinti ailesi olarak bizlerde 21 Ekimde başlayacak olan etkinlikte yerimizi alacağız. Kendilerine bir teşekkürde ben etmek istiyorum çünkü böyle büyük bir etkinlikte bizleride aralarında görmek istediklerini söylediler. Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı‘nda Blogesinti ailesi olarak bizlerde yerimizi alacağız.

Uluslararası SEO etkinliği deneyimi yaşamak için yurtdışına gitmenize gerek yok. Dünyaca ünlü konferanslarda konuşmuş, endüstri liderleriyle her sene Digitalzone’da buluşuyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan etkinlikte, prestijli sponsorlar aracılığı ile 10’un üzerinde yabancı konuşmacıyı ve 700’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanı Radisson Blu Hotel Şişli’de 2 gün boyunca bir arada olacak.

Eğer sizde bu büyük etkinlikte yer almak isterseniz https://zeo.org/digitalzone/ adresine girerek etkinliğe katılabilirsiniz. Bu büyük organizasyonda tanışmak gerçek anlamda gurur verici olsa gerek.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.368 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar