AnasayfaTeknoloji Haberleri › WhatsApp’da Görüntülü Arama Özelliği

WhatsApp’da Görüntülü Arama Özelliği

Whatsapp Facebook’un satın aldığından bu yana oldukça gelişti ve ilerledi. Whatsapp yeni arama özelliği, masaüstü versiyonu, yeni kolaylıklar derken bu zamana kadar büyük bir ilerleme kat etti. Whatsapp uygulaması ucuz ve hızlı bir şekilde mesajlaşma imkânı sunmak için geliştirildi fakat şimdilerde arama özelliği de mevcut. Kaynağı belli olmayan bir habere göre ise Whatsapp uygulamasına görüntülü arama özelliğinin eklenebileceği doğrultusunda. Bu özellik sayesinde bütün arkadaşlarınız ile sadece internet bağlantısı üzerinden ücretsiz bir şekilde görüntülü konuşabileceksiniz. Zaten Facebook ve diğer birçok şirket görüntülü aramayı ücretsiz bir şekilde sunmakta fakat Whatsapp ile arkadaşlarınıza daha hızlı bir şekilde ulaşıp iletişim kurma fırsatını da yakalayabiliyorsunuz.

Whatsapp’ın son güncellemesinden sonra görüntülü arama seçeneği eklenmişti. Fakat bu seçeneğe tıklandığında otomatik olarak kapanıyor ve sistem hata veriyordu. Yani henüz görüntülü seçeneği aktif olarak kullanılamıyor. Fakat Whatsapp’a görüntülü aramanın gelmesi oldukça yakın bir tarihte gerçekleşecek. Gelecek yeni güncelleme ile %90 oranında görüntülü aramanın Whatsapp uygulamasında sorunsuz bir şekilde kullanılabilir olacağını düşünüyorum. Bu sayede nerede olursanız olun istediğiniz arkadaş ve akrabalarınız ile doyasıya görüntülü arama yapabileceksiniz. Whatsapp ile arkadaşlarınız ile daha hızlı iletişim kurabilir ve ücretsiz bir şekilde az bir internet verisi kullanarak doyasıya görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Fakat mobil internetinizin bitmemesine dikkat edin çünkü 4.5 G sahip bir telefon artık daha fazla mobil veri tüketiyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.