AnasayfaTeknoloji Haberleri › WhatsApp’da Yeniden Güncelleme

WhatsApp’da Yeniden Güncelleme

Akıllı telefonların en önemli buluşlarından ve mesajlaşma aracımız olan WhatsApp, yeniden güncelleme aldı. Güncelleme üstüne güncelleme alan uygulama, kullanıcılar tarafından tepki topluyor. Dünyanın en çok kullanılan ve tercih edilen anlık mesajlaşma uygulamasının şimdi ki güncelleme sebebi ise yazı fontları ile ilgili. 

WhatsApp’ın son güncellemesi ile birlikte kullanıcılar artık kalın ve italik olarak mesajlar gönderebilecek. Bu sürüm şu anda beta konumunda olanlar için yayınlanmış durumda. Fakat ilerleyen günlerde genel dağıtımına başlanacak. En son sürüm uygulamaya sahip olanlar kendi aralarında yazışırken mesajları bu şekilde görme şansına erişebilecekler.

whatsapp-bold-italik

Mesaj yazarken bold yani kalın yazmak için asterisk (*) sembolünü, italik yazmak için ise (_) sembolünü kullanabilirsiniz. Örnek olarak, *selam* yazdığınızda bu kelime karşı tarafa bold olarak gidecek. _selam_ yazdığınızda ise italik olarak gidecek.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.