AnasayfaTeknoloji Haberleri › Wi-Fi Sinyalleri Görülebilseydi Nasıl Olurdu?

Wi-Fi Sinyalleri Görülebilseydi Nasıl Olurdu?

Araştırmacılar ve uzmanlar yaptıkları deneyler ile bireylerin daha önce görmediklerini ortaya çıkartarak şaşırtıcı bilgiler sunuyor. Newcastle Üniversitesi’nde okuyan Luis Hernan isimli bir kişi, Spirit Photographs—Wireless Spectre projesi için üzerinde çalışmalar yapmış. Yani Wi-Fi sinyallerini görebilseydik nasıl olurdu bunları fotoğraflayarak merak edilenleri sunmuş bizlere.

Kirlian Device ( yüksek voltajlı, yüksek frekanslı, düşük amperli elektrik alanına dayalı aygıtlarla nesnelerden yayılan birtakım ışınımları fotoğrafik olarak saptamayı amaçlayan elektrografik fotoğrafçılık tekniğine verilen addır ) kullanarak Wi-Fi sinyallerini renklere ayıran Hernan, güçlü sinyallere mavi, zayıf sinyallere kırmızı renkleri vererek ortaya güzel bir fotoğraf çıkarmış.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.