AnasayfaTeknoloji Haberleri › Wikipedia Mobil Uygulaması Çıktı

Wikipedia Mobil Uygulaması Çıktı

Dünya genelinde milyonlara hitap eden sanal kütüphane Wikipedia, mobil uygulaması ile karşımıza çıkıyor. İnternet’in artık bir bilgi kaynağı olduğunu bizlere öğreten Wikipedia, yeni şeyler ve öğrenilmek istenilen konular hakkında bilgiler vermekte. Bilginin paylaşılması ve yayılması internet aleminde bir hayli hızlılaşmaya başladı diyebiliriz. Bilginin ansiklopedisi Wikipedia’da gün geçtikte kendini geliştiriyor ve kullanışını artırıyor.

2003 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren sanal kütüphane, artık mobil cihazlarda da yerini almış bulunuyor. Özellikle öğrencilerin kullandığı ve Google’da aramak istediğiniz bir konu hakkında bilgi almak istediğinizde ilk sırada yer alan Wikipedia, bundan sonra daha kolay halde ulaşabileceksiniz.

wikipedia

Bilginin en büyük kaynağı olan Wikipedia Ansiklopedi uygulamasını sizlerde indirebilirsiniz.

Mobil uygulama aynı zamanda sürekli güncellendiğini söyleyelim. Son güncelleme ile makale düzenleme özelliği mobile cihazlarda da yerini almış bulunuyor. Yani bilgisayara ihtiyaç duymadan makale düzeltmelerini bildirebilirsiniz. Telefon ve tabletlerinizde kesinlikle bulunması gereken bu uygulamayı iOS ve Android için indirme fırsatı sunuyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. kod ezberlemek zevkli bir iş yazarken birşeyler başarabilmek gerçekten insanı mutlu ediyor.paylaşım için teşekkürler. 😀

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.