AnasayfaTeknoloji Haberleri › Windows 8 Yakında Çıkıyor

Windows 8 Yakında Çıkıyor

Microsoft‘un yeni gözbebeği Windows 8‘in çıkış tarihi sonunda belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda çıkan haberlerde Windows 8′in Ekim ayında çıkacağı konuşuluyordu. Asıl tarih ise bugün Microsoft cephesinden geldi.

Windows 8 kullanan Surface tabletlerin de tanıtımında büyük rol oynayan, Microsoft’ta Windows bölümünün başkanlığını yapan StevenSinofskyWindows 8′in 26 Ekim 2012 tarihinde çıkacağını açıkladı.

Metro arayüzüne sahip olan ve uygulama mağazasıyla farklı bir deneyim sunacak olan Windows 8kutulu ve dijital olarak satış kanallarına 26 Ekim 2012 tarihinde sunulacak.

Bilgisayar, telefon, tablet ve oyun konsolunu bir arada barındıracak olan Windows 8 sistemi, Microsoft’un gelecek planları için çok büyük önem teşkil ediyor. Windows 8‘in çıkış tarihinde Windows 8 RT kullananSurface tabletinin de piyasaya çıkması bekleniyor.

Artık elimizde net bir tarih olduğuna göre geri sayımı başlatabiliriz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.