AnasayfaTeknoloji Haberleri › Windows Vista Artık Yok

Windows Vista Artık Yok

Microsoft firması bilgisayar kavramının çıktığı günden beri aslında hayatımızı kolaylaştırmaya devam eden bir firmadır. Firmaya ait olan Windows alt yapısı sayesinde bilgisayarlar en iyi şekilde çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 10. Serisini de çıkartan Windows son günlerde adını yeniden Vista sürümü ile duyurmaya başladı. Vista sürümünü çok kişi kullanmasa da bu konuda açıklama geldi.

Windows Vista Tarih Oluyor

Microsoft’un tarihi boyunca belki de en kötü ve en çok hatayı bir arada barındıran işletim sistemi Windows Vista olmaktadır. Vista’yı yükleyenler yüklediklerine bin pişman bir şekilde yeniden silmeye çalışıyorlardı. Artık hemen hiç kimsenin bilgisayarında barınmayan bu sürüm yapılan resmi açıklama doğrultusunda artık kullanılmayacak.

En Büyük Pişmanlığım Dedi

Steve Ballmer o dönemlerde Windows Vista için bazı açıklamalar yapmıştı. Bu açıklamalardan bir tanesi de Vista’nın Steve Ballmer için en büyük pişmanlık olduğu yönünde geldi. Kendisinin de beğenmediği ve tavsiye etmediği sürümün acısını Windows 10 ile çıkaran Ballmer Vista’nın tarihe karışarak artık kullanılmayacağını dile getirdi.

Yazar : Kül Yutmaz

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.