AnasayfaTeknoloji Haberleri › Xbox One S Ne Zaman Gelecek?

Xbox One S Ne Zaman Gelecek?

Oyun platformlarının en popüler ismi Xbox’ın yeni serisi Xbox One S, yakın bir zamanda Türkiye’ye gelecek. Microsoft’un geliştirdiği Xbox One S, piyasaya sunulmaya başladı. Satışa hazır durumda olan Xbox One S, Türkiye’deki durumu merak konusu. Markanın yaptığı açıklama önemli bilgileri ortaya sundu.

Xbox Türkiye’den Açıklama

Xbox One S için Xbox Türkiye ayağından resmi açıklama geldi. Cihazın yarından itibaren Türkiye’de de satılacağı açıklandı. Böylece dünya genelinde yapılacak satışlara Türkiye de dahil edilmiş oldu. Türkiye’deki kullanıcılar da resmi mağazalar üzerinden Xbox One S satın alabilirler.

Xbox One S Özellikleri Neler?

Xbox One’a göre %40 daha küçük tasarlanan Xbox One S, diğer cihaza göre az yer kaplıyor. 2 TB hafıza ile birlikte 4K çözünürlük gibi çok önemli özelliklere sahip olacak olan Xbox One S, özellikle görüntü kalitesini çok daha yükseltecek.

Xbox One S Fiyatı Ne Olacak?

Satış tarihi açıklandı fakat fiyat konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. E3 fuarında cihazın 399 Dolar üzerinden satışa çıkarılacağı ifade edilirken, Türkiye’de cihazın en az 1250 TL üzerinden satılması beklentiler arasında.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.