AnasayfaTeknoloji Haberleri › Xperia Z3’e Ait Fotoğraflar Görüntülendi

Xperia Z3’e Ait Fotoğraflar Görüntülendi

Sony, akıllı telefon pazarında ki hızlı çıkışını sürdürmeye devam ediyor. Bir yandan akıllı saat, bir yandan tabletler ile boğuşurken amiral gemisi telefonlarını da unutmuyor. Yeni nesil akıllı telefonlarını piyasaya sürmeden önce sızıntıları birer birer çıkmaya başladı. Xperia Z1 derken Xperia Z2 ortaya çıkmıştı bir süre önce. Şimdi ise Xperia Z3 söylentileri ve resimleri karşımızda. 

Xperia Z2 yaklaşık olarak iki ay önce piyasaya çıkmıştı hatırlayacaksınız. Su geçirmez özelliği ile dikkat çeken akıllı telefonun bir üst modeli ise gün içerisinde görüntülendi. Tasarımsal olarak baktığımızda Z, Z1 ve Z2′ye oldukça benzediğini söyleyebiliriz. Kart yuvaları ve kablo bağlantı noktalarından anlaşılacağı üzere yine suya ve toza karşı dayanıklı şekilde gelecek yeni amiral gemi şimdiden büyük heyecan yaratıyor. Ürünün yan tarafları bizimde çok dikkatimizi çekmiş durumda. Sert hatlar Xperia Z3’de yok gibi. Kenarları diğer Z serilerinden farklı daha eğimli ve ergonomik olarak göze çarpıyor.

Sony, 3 Eylül tarihinde tanıtım yapacak ve o tanıtımda Xperia Z3‘ün görücüye çıkacağını söyleyebiliriz. Ne dersiniz Z3 Compact de çıkar mı bu tanıtımda.

İşte Xperia Z3‘e ait ilk görüntüler ;

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.547 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.