AnasayfaTeknoloji Haberleri › Yandex’te Gezi Parkı Sekmesi Açıldı

Yandex’te Gezi Parkı Sekmesi Açıldı

Gündem bir süredir Gezi Parkı oldu. Biliyorsunuz Türkiye’yi karıştıran bir olay olan ve Polislerin masum gençlere biber gazı sıkımı ile başlanan eylemde halk ayaklandı. Bu ülke demokratik bir ülke ise kimse eli kolu sallayarak iş yapamaz. Başbakan bile olsa!

Bir süre önce arama motoru olarak karşımıza çıkan Yandex, haberler bölümünde Gezi Parkı sekmesini ekleyerek büyük bir alkışı hak etti. Türkiye’de son günlerde yaşanan Gezi Parkı eylemleri ile ilgili haberlerin akışında yaşanan sıkıntılar önemli bir gündem maddesi olmuştu. Bunu değerlendiren Yandex’de Gezi Parkı sekmesi koyarak haberlerin akışını hızlandırdı.

yandex-gezi-parkı

Yandex.com.tr’nin “Haberler” yer alan bölümünde özel bir “Gezi Parkı” sekmesi oluşturması da bu konu ile ilgili haberlerin pek çok farklı kaynaktan bir arada takip edilebilmesini kolaylaştırması açısından kullanıcılar adına önemli bir gelişme oldu.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.538 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.