AnasayfaTeknoloji Haberleri › Yasaklı Sitelere Giriş – Gizlen.Net

Yasaklı Sitelere Giriş – Gizlen.Net

İnternet ile ilgili yasaklardan dolayı artık bir çok yasaklı sitelere giremez olduk. Türk Telekomun yapmış olduğu bu uygulamalar bir çok internet kullanıcısı tarafından hoş karşılanmamıştı ki buna bende dahilim. Eylemlerin bile yapıldığı bu yaptırımlar yeni çözüm önerileri ve çözümleri ortaya çıkardı. İnternetimi özgür bırak sloganları ve internetime dokunma sloganları da çokça duyulur olmuştu. Ama artık bir çözüm var ve bu çözüm’de en etkilisi diyebiliriz. DNS’lerin de işe yaramaz olduğu şu zamanlarda size ilaç gibi gelecek bu yazımız.

Eskiden yasaklı sitelere girebilmek için bin bir türlü yol denerdik ve o yolu denerken de çileden çıkardık. Gelişen internet ve hızla yayılması çözümleri beraberinde getirdi. Gizlen.net’in sunmuş olduğu bu hizmet girilemeyen sitelere anında girmemizi sağlayabiliyor. Gizlen.net ile programsız şekilde yasaklı sitelere girebilirsiniz. VPN programlarına gerek kalmadan bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Proxy ve gizlen sayesinde ücretsiz bir şekilde rahat rahat internet’de erişimi engellenmiş sitelere girebilirsiniz artık. Proxy ‘ ler cache tutarak sitelere daha hızlı ulaşmayı sağladığı gibi tek makine üzerinden kontrolün yapılması ile daha güvenli bir network sağlıyor. Bu da tabi bizim daha rahat ve hızlı şekilde ulaşmamıza yarar sağlamakta.

Sizlerde merak edipte giremediğiniz sitelere gizlen.net ile girebilir rahatça sörf yapabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

3 Yorum.[Yorum yazın]

  1. gizlenvpn vpn hizmetini kullaniyorum

  2. gizlen.net proxy teşekkürler bu güzel haber için

  3. iyilerinden biridir gizlen.net proxy sitelerinde

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.