AnasayfaTeknoloji Haberleri › Yok Artık Samsung!

Yok Artık Samsung!

Samsung, geliştirdiği teknolojik yeniliklerine bir yenisini daha eklemek için çalışmalarını hızlandırdı. Yok artık Samsung diyeceğiniz bir yenilikten bahsediyorum. Gerçektende teknolojinin tam olarak nereye gittiğini bu teknolojik gelişme haberi ile anlayabilirsiniz.

Geliştirdiği farklı konseptler ve yenilikçi teknolojik aletler ile gönlümüzde taht kurmuş Samsung, akıllı saatlerin yanı sıra farklı konseptlerde ki saatlerini çıkarmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde çığır açan firma, geliştirdiği akıllı telefon ve saat karışımı cihaza ait fotoğrafları internet ortamına sızması herkesi hayretler içerisinde bıraktı.

Samsung’un Yeni Akıllısı Oldukça İddialı!

Samsung, 3’ü 1 arada olarak sunacağı beklenen cihaz için şimdiden kolları sıvadı. Böylesine bir teknolojinin olmasında daha yılların olduğunu varsayarsak Samsung, ileriye dönük neler yapabileceği konusunda bizleri şimdiden heyecanlandırıyor.

samsung-katlanabilir-saat-tablet-telefon

Tamami ile katlanabilir bir ekrandan oluşması beklenen 3’ü 1 arada mobil saat karışımı cihaz, kıvırdığınızda akıllı saat, hafif eğim ile kullanıldığında akıllı telefon ve düz tutulduğunda ise tablet olarak gözükecek. Farklı bir konsept ile gelmesi beklenen cihazın şimdilik görüntüsü mevcut. İlerleyen günlerde videolar ve farklı sızıntı haberlerini blogumuzda siz değerli takipçilerimiz ile paylaşacağız.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.263 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.