AnasayfaTeknoloji Haberleri › Youtube yeni arayüzü ile merhaba dedi

Youtube yeni arayüzü ile merhaba dedi

Youtube , artık yeni arayüzü ile bizlerle. Youtube geçtiğimiz günlerde değişim sinyallerini vermişti. Açıklama ‘ da Google+ ile ortaklaşa kullanılabilecek bir site tasarımı yapmayı amaçladık demişlerdi. Yeni arayüzü ben çok beğendim. İnceleme fırsatı bulamadık pek ama en göze çarpan sol tarafta ki , kategoriler. O kategoriler ‘ de twitter dan esinlenenmiş gibi. Trending , popüler , music gibi kategoriler mevcut. Bu kategorilerden ,  istediğimiz şekilde videolar izleyebileceğiz. Ayrıca Youtube güvenlik modunu seçerek , sakıncalı metaryelleri engelleyebileceğiz. Bu güvenlik modunu ise sayfanın en altında yer alan , ” Safety Mode ” ‘ dan seçebileceğiz. Youtube yeni arayüzü ile de bir çok web sitenin tanıtımı ve kendinize özgün profil yaratma imkanını da gözden kaçırmamış. Arka plan ise göz yormayıcı bir şekilde gri. Gri tonlar çok hoş durmuş. Göz yormuyor en azından. Son olarak Youtube , Google+ özellikli bir arayüz sunmuş bizlere. Ekran görüntülerini aşağıdan bakabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.