AnasayfaTelefon › BlackBerry 10 Geliyor

BlackBerry 10 Geliyor

Yaklaşık olarak 2 ay önce BlackBerry’nin yeni akıllı telefonunu sizlere duyurmuştuk. BlackBerry 10 için şimdiden nefesler tutuldu ve herkes bu telefonu bekliyor. RIM firması, uzun ve zorlu bir dönemin sonunda bir çok kişinin beklediği BlackBerry 10 bombasını yarın patlatacak. BlackBerry tam anlamıyla yılın en iyi telefonu sayıldığını söyleyemeyiz. Ancak tüm değişiklikleri ve yenilikleri barındırdığını söylemek mümkün.

Daha önce de internete resimleri sızdırılmıştı bu yeni akıllı telefonunu. Z10 BlackBerry 10 işletim sisteminin tanıtımını yapması bekleniyor. 30 Ocak yani yarın RIM CEO‘su Thorsten Heins resmi olarak tanıtımı gerçekleştirecek.

Z10 hakkında detaylı bilgiler henüz bulunmuyor. Tamami ile dokunmatik bir telefon olarak karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. NewYork’ta yapılacak etkinlikten görüntüleri ve gelişmeleri güncel blogumuzdan takip edebilirsiniz. BlackBerry 10 ‘u merak edenler adresimizde kalsınlar.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.