AnasayfaTelefon › BlackBerry Z10 Turkcell Aracılığı ile Beyaz Renk’te Çok Yakında Türkiye’de Olacak

BlackBerry Z10 Turkcell Aracılığı ile Beyaz Renk’te Çok Yakında Türkiye’de Olacak

BlackBerry, akıllı telefon dünyasında 2012 yılında çok zor günler geçirdi. Apple‘ın, Samsung‘un ve Sony‘nin gölgesinde kaldığını söyleyebiliriz. BlackBerry, 2013 yılının kendileri için çıkış olacağını söylüyor. Bunun ilk adımını da Z10 adı verdikleri telefonu ile başaracaklarına inanıyorlar. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan BlackBerry‘nin  yeni akıllı telefonu Z10‘un bugün tanıtımı gerçekleşti New York’ta. Türkiye saati ile saat 17:00’da başlayan tanıtımda BlackBerry‘nin yeni akıllı telefonu Z10‘un yanı sıra yeni telefonlarda tanıtıldı.

BlackBerry’nin Z10‘u tanıtmasının hemen ardından Turkcell’in Twitter hesabından bir twet atıldı. Turkcell bu akıllı telefonu çok yakında piyasaya sunacağını Twitter hesabından duyurdu. Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ancak, Turkcell’in atmış olduğu bu twette belirtilen beyaz renk sadece Turkcellilere özel olacak.

BlackBerry Z10 çıkış tarihi ise şubat ayında diyebiliriz. Peki BlackBerry Z10 Türkiye fiyatı ne olacak derseniz? Onu da bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.