AnasayfaTelefon › HTC One Android 4.2.2 Nasıl Güncelleştirilir

HTC One Android 4.2.2 Nasıl Güncelleştirilir

HTC One’a Android 4.2.2 geldi. Ancak nasıl güncelleştireceğiz HTC One Android 4.2.2 ‘ yi peki ? İşte haberimizde bunu sizlere sunuyoruz. HTC şirketi, son amiral gemisi olan HTC One’a güncelleştirme getirdi. Kullanıcıları için Sense 5.0 UI yenilemesi de dahil olmak üzere Android 4.2.2 sürümüne güncellemelere başladı.

Güncelleme henüz tam her yerde yayınlanmadan bağımsız geliştiriciler güncellemeyi ROM olarak yayınladılar. HTC One için Android 4.2.2’ye özel ilk ROM yayınlanmış durumda.

HTC şirketi bu yılın ilk çeyreğinde duyurduğu HTC One‘ın ikinci güncellemesini yavaş yavaş dağıtmaya başladı. Android 4.1.2 işletim sistemi ile tanıtılan cihaz daha sonra 4.2.2 güncellemesinin de kısa süre içerisinde çıkacağı sözü verilmiş idi. Bu süre biraz uzasa da bugünlerde HTC One için Android 4.2.2 güncellemesi yavaş yavaş gelmeye başladı.

htc-one-android-4.2.2-update

Bazı kullanıcılar güncellemeyi yüklemiş durumda. Raporlara göre HTC Sense 5 ve Android 4.2.2 barındıran güncelleme indirme konumuna hazırlanmış durumda.

android-4.2.2-htc-one

Aşağıda’ki videodan HTC One 4.2.2 güncelleme izleyebileceksiniz. Bu sayede sizde hemen güncelleştirme yapabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.