AnasayfaTelefon › HTC One SC eşsiz tasarımı ile Çin’de ilk kez sahneye çıktı

HTC One SC eşsiz tasarımı ile Çin’de ilk kez sahneye çıktı

HTC akıllı telefon pazarına bir yeni telefonunu daha tanıttı. İlk kez Çin’de tanıtılan HTC One SC eşsiz tasarımı ile göz dolduruyor. HTC Çin pazarı için yeni bir orta-üst seviye akıllı telefonunu tanıttı. Arka tarafında China Mobile logosu ile gözleri kamaştırıyor. One SC 1GHz çift çekirdekli işlemci, 4.3-inç WVGA SuperLCD ekran ve dahili depolama alanı 4GB olarak lanse edilmiş. Android 4.0 Ice Cream Sandwich yazılımı kurulu şekilde tanıtılıyor.

HTC yönetimi daha önce yaptığı açıklamalarda Çin’de çok önemli bir pazar payının bulunduğunu söylemişlerdi. Bu bağlamda HTC yeni telefonunu sadece Çin’e özel olarak tasarladıklarını açıkladılar. HTC daha önce önemli bir pazar olarak Çin’i belirlemiş ve bu yeni cihazın arkasındaki yüksek görünürlüğe marka dahil olmak üzere, bu ülkede kendi markasını oluşturmak için elinden geleni yaptıklarını söyleyebiliriz. HTC One SC önden bakıldığında, HTC X ‘ e biraz benzemekte.

Kesin çıkış tarihleri bilinmese’de yakın bir tarihte (1-2 ay) geleceği sızan bilgilerde yer alıyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.520 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.