AnasayfaTelefon › iOS 6.1 Beta 5 Yayına Girdi

iOS 6.1 Beta 5 Yayına Girdi

Apple, yeni güncellemeyi duyurdu. Uzun süredir beklenilen iOS 6.1 Beta 5 yayınlandı. Apple, iOS işletim sisteminin “6.1 Beta 5” adlı sürümünü bugün geliştiriciler için yayına sürdü. 17 Aralık’ta yayınlanan “6.1 Beta 4” sürümünün kullanım süresi dolacaktı ve herkes “iOS 6.1 GM” sürümünün çıkmasını beklemekte idi.

Birçok kullanıcı geçtiğimiz ay iOS 6.1’in 4. betasını yayınlayan Apple’dan bu güncellemenin GM sürümünü beklemekteydi. Ancak Apple herkesi şaşırttı.

Aslında Apple’ın bu günlerde yeni bir beta yayınlaması beklenmekteydi. Çünkü mevcut betanın son kullanım tarihi 28 Ocak itibari ile son bulacaktı. Bu durum geliştiriciler için sorun yaratacağı için Apple’ın yeni bir beta yayınlaması şarttı. Bu betanın GM sürümü mü olacağı yoksa 5. Beta mı olacağı konusunda henüz net bilgi yer almıyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.