AnasayfaTelefon › iPhone 5 22 ülkede satışa çıkıyor

iPhone 5 22 ülkede satışa çıkıyor

iPhone 5 geçtiğimiz hafta büyük bir şölen ile tanıtılmıştı. Bildiğiniz üzere duyurunun ardından iPhone 5′in satışına 9 ülkede başlanacaktı ve öyle oldu. İlk olarak Avustralya, Japonya, Singapur, Hong Kong, Fransa, Almanya, İngiltere, Kanada ve ABD ülkeler şanslı olanlardı. Şimdi ise diğer şanslı 22 ülkede iPhone 5 ‘ in satışı gerçekleşecek.

Bugünden itibaren ( 28 eylül 2012 ) iPhone 5 satışlarına başlanacak ülkeler arasında Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Macaristan, İrlanda, İtalya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsviçre ve İsveç bulunmakta.

Ülkemize de kısa bir süre sonra gelecek iPhone 5 şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Satış fiyatının biraz yüksek olması herkesin alamayacağı anlamına geliyor ki, yapılan anketlerde bunu göstermekte. Ne diyelim 🙂

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.520 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.