AnasayfaTelefon › iPhone 5, 5 milyondan fazla satış rakamına ulaştı

iPhone 5, 5 milyondan fazla satış rakamına ulaştı

Apple, iPhone 5 ‘ i lansmanından sonra 3 gün içerisinde tam 5 milyon adet satış rakamına ulaştığını duyurdu. Bu rakam tabi Apple cephesinde biraz buruk sevinçle kutlandı diyebiliriz. Çünkü geçen seneki iPhone 4S satışından aynı gün içerisinde ki rakamla az bir fark olduğu gerçeği var. 

Bir çok uzman iPhone 5 ‘ de büyük bir satış rakamının çıkacağını bekliyordu. En azından geçen seneki iPhone 4S satış rakamından daha fazla ancak ilk görüşler öyle değil. Ne var ki uzmanlar yeterli sayının ulaşılamamasını yeterli sayıda stok’un olmadığına bağlıyor.

Dip Not : iPhone 5 ‘lerin online teslimat süreleri üç ile dört hafta kadar uzatıldı. Apple’ın yeni jenerasyon akıllı telefonu Cuma günü 22 ülkede daha ve yıl sonuna kadar 100′den fazla ülkede satışa sunulacak. İlk listede olduğu gibi ikinci listede de ne yazık ki ülkemiz bulunmuyor. Bu da sanırım 2013 ‘ ü bekleyeceğimiz anlamına geliyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.538 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.