AnasayfaTelefon › iPhone 5 ön siparişleri rekor kırdı

iPhone 5 ön siparişleri rekor kırdı

Apple, geçtiğimiz Çarşamba günü iPhone 5 ‘ in tanıtımını gerçekleştirmişti bildiğiniz üzere. Herkes iPhone 5 ‘ in nasıl olacağı konusunda beklentiler içerisindeydi ve 12 eylül 2012 günü herkes iPhone 5 ‘ in nasıl olacağı konusunda bilgilendirildi. Haberimize geçecek olursak iPhone 5 ‘in ön sipariş alımlarına geçtiğimiz Cuma günü başlandı. Bu başlangıçtan itibaren 24 saat geçmeden ön sipariş için yeni rekor kırıldı Apple camiasında.

Apple, ilk 24 saat içinde 2 milyondan fazla iPhone 5’in ön sipariş geçildiğini duyurdu. Bu da Apple camiasında yeni bir rekor olarak tanımlandı.

iPhone 5 tarafından şöyle bir açıklama geldi ;

“iPhone 5 pre-orders have shattered the previous record held by iPhone 4S and the customer response to iPhone 5 has been phenomenal,” said Philip Schiller, Apple’s senior vice president of Worldwide Marketing. “iPhone 5 is the best iPhone yet, the most beautiful product we’ve ever made, and we hope customers love it as much as we do.”

 

Bu rakam iPhone 4S ‘ in ön siparişinden daha fazla bir rakam olduğu da not geçilmiş.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.538 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.