AnasayfaTelefon › iPhone 5S Geliyor

iPhone 5S Geliyor

Bir süre önce Apple cephesinde iPhone 5s sesleri yükseliyordu. Resmi açıklama gelmesede yine de iPhone 5S’in bu yaz ortalarında çıkması bekleniyor. Apple’ın video dükkanı olan iLounge adresinden yapılan açıklamada iPhone hayranlarını heyecanlandıracak bilgiler verildi. Paylaşılan bilgiler arasında Apple’ın iPhone 5S’i bu yaz piyasaya süreceği ve çalışmaların son sürat devam ettiği söylendi. iLounge CEO’su Jeremy Horwitz ise iPhone 5S’in sadece birkaç ay sonra seri üretime geçeceğini ve 13MP kamera ile daha güçlü işlemciye sahip olacağını iddia etti.

iPhone 5S’in prototiplerinin kod adlarının N51 ve N53 olduğu belirtilmekte. Eğer verilen bilgiler doğru ise 2013 yılının Temmuz ayında iPhone 5S’i görmemiz mümkün. Bu yılın Temmuz ayında piyasada birçok iddialı Android telefon olacağını söyleyebiliriz. iPhone 5S’in bu tarihte gelmemesi için hiçbir sebepte yok açıkcası. Bakalım iPhone 5S ile Apple bizlere ne gibi yenilikleri getirecek.

iPhone 5S Türkiye fiyatı, iPhone 5S çıkacak mı?, iPhone 5S Türkiyeye ne zaman gelecek sorularını ilerleyen günlerde tam net olarak yanıtlayacağız.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. […] iPhone 5S‘i yakın bir zamanda çıkaracak. Peki ya iPhone 6? iPhone 6 hakkında neler söyleyebiliriz? […]

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.