AnasayfaTelefon › iPhone ‘ dan yeni bir tasarım

iPhone ‘ dan yeni bir tasarım

iPhone ‘ u bir örümcek şeklinde hiç düşündünüz mü ? Hele bir de saat gibi kolunuza takıp ‘ da dolaşmayı ? Sizce nasıl olurdu ?

Tasarımcı Federico Ciccarese kullandığımız telefonların yeniden tasarlanacağını düşünüyor. Avuç içinde tutulan bir dokunmatik ekrandansa, elinizin tersine giyebileceğiniz, örümceğe benzer tasarımı ile bir saat ile eldiven formlarının arasında kalan bir tasarıma sahip olan bir iPhone 5 takmak ister miydiniz?

Tasarımın “telefon” kısmı, iPhone’un yapısı ile oldukça benzer. Kıvrılabilen bir tasarıma sahip olan cihaz, oldukça “esnek” duruyor. Belki de Ciccarese Sony’nin kıvrılabilir renkli e-kağıdından bahsediyordur.

Kıvrılan tasarım oldukça hoş. Fakat telefonun sahip olduğu “bacaklar” oldukça ilginç. Çünkü bu bacaklar hem “rahatsız edici” bir görünüme sahip, hem de rahat kullanım için pek de uygun görünmüyorlar. Tabii yanılıyor da olabiliriz.

 

Kaynak : teknolog

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.