AnasayfaTelefon › LG Optimus L9 için Jelly Bean Güncellemesi

LG Optimus L9 için Jelly Bean Güncellemesi

LG, L9 adlı akıllı cihazı için Jelly Bean güncellemesini kullanıcılara sunmaya başladı. L serisinin ilk jenerasyonunda yer alan Optimus L9 2012 yılının son zamanlarında tüketicilere sunulmuş ve kullanıcılar tarafından beğenilmişti.

LG, L serisinin başarılı olmasında Optimus L9’un büyük etkisi olduğunu bildiği için söz konusu akıllı cihaz için dünyanın bir çok noktasında Jelly Bean güncellemesini sunmaya başladı.

Bu Jelly Bean güncellemesi 575 MB boyutunda. LG Optimus L9 kullanıcıları bu güncellmeyi OTA ya da resmi uygulama olan LG Update Tool kullanarak yapabilir. Bu güncellemenin ülkeninize ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için cihazın ana menüsünde bulunan ayarlar kısmına tıklayın ve sırasıyla Telefon hakkında-Sistem güncellemeleri bölümüne bakın.

LG-Optimus-L9

1 GHz işlemcisi be 1 GB Ram’i olan LG Optimus L9 için gelen bu yeni güncelleme telefona pek çok yeni özellik katıyor. Jelly Bean güncellemesi ile bu akıllı cihaz daha hızlı ve daha akıcı bir arabirime, değiştirilen galeri görünümüne ve kamera iyileştirmeleri gibi pek çok yeni özelliğe sahip olabilecek.

Eğer sizde bir LG Optimus L9 kullanıcısı iseniz güncellemenizi yapmanız tavsiye edilmektedir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.