AnasayfaTelefon › LG’nin Optimus 4X HD akıllı telefonu Avrupa piyasasında

LG’nin Optimus 4X HD akıllı telefonu Avrupa piyasasında

LG akıllı telefon dünyasına hızlı bir adım attı. Bunu geçtiğimiz haftalarda da sizlere duyurmuştuk. LG Optimus 4X HD akıllı telefonunun haziran ayında piyasa da olacağı söyleniyordu ve bu söylentiler bugün netlik kazandı. LG bu atak ile birlikte büyük firmalar içerisinde yarışa dahil oldu diyebiliriz. Peki bu yeni Tegra 3 işlemcili, Android 4.0 akıllı telefonu ilk olarak hangi ülkelerde göreceğiz ? 

İlk etapta Almanya, Hollanda, İsveç, Birleşik Krallık ve İtalya bu telefonun satışa sunulacağı ülkeler olacak. Bunları takip edecek olan 6 ülke ise henüz duyurulmuş değil.

LG Optimus 4X HD, 720p HD IPS LCD ekrana sahip, yani HD filmler izleyebilirsiniz. Ekranı da baya bir büyük. 4.7 inç piyasa ortalamasının üzerinde. Yeni Tegra 3 işlemciyle tüm dikkatleri üzerine çeken bu telefona sahip olmak için Avrupalılar heyecanlı olmalılar!

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. […] gerisinde kalsa da sessiz bir şekilde büyümeye devam ediyor. Bunun son örneğini geçtiğimiz aylarda tanıttığı LG Optimus 4X HD akıllı telefonu ile bizlere göstermiş oldu. LG ‘ nin yeni […]

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.