AnasayfaTelefon › myTube Ücretsiz Olarak Yayında

myTube Ücretsiz Olarak Yayında

Nokia ve Google’ın atışması sonucu Windows Phone işletim sistemi kullanıcılarının YouTube uygulaması kullanamaması herkesi şaşkına uğratmıştı. Google, asla ve asla YouTube uygulamasını Windows Phone cihazlarda kullandırmam tavrı ile de şaşkınlık yaratmış idi. Bunun üzerine Microsoft kendini uygulama geliştiricilerine bıraktı. Uygulama geliştiricilerin farklı konseptler ile hazırladıkları uygulamalar harika işleri gözler önüne seriyor.

Youtube istemcisi olarak karşımıza çıkan myTube uygulaması da en çok indirilen ve sevilen Youtube uygulamalarından bir tanesi. Çok kullanışlı ve pratik görülen uygulama; videoları kilit ekranı kapalıyken bile yada cihazda herhangi bir işlem yaparken dinlemek gibi birçok sevilen özelliği ile dikkatleri çekiyor.

myTube-Windows-phone

myTube uygulaması myAppFree dahilinde 1 günlüğüne ücretsiz olarak yayına alındı. Eğer yarına kadar indirebilirseniz hiç bir ücret ödemeksizin edinebileceksiniz bu uygulamayı. myTube uygulaması buradan indirerek hemen ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.