AnasayfaTelefon › Nokia Lumia 920 ve Lumia 820 2.5 Milyon Sipariş Almış Durumda

Nokia Lumia 920 ve Lumia 820 2.5 Milyon Sipariş Almış Durumda

Bir dönemin en gözde telefon markası olan Nokia, ayakta durmaya çalışıyor. Akıllı telefon teknolojisine geçildiği şu yıllarda Nokia o kadar geriledi ki piyasada adını duymak gerçekten zor oldu. Microsoft ile ortaklığa başladığı dönemde Lumia 800 ve Lumia 710 modelleriyle ilk kez Windows Phone ekosisteminde boy gösteren Nokia, istediği satış rakamlarını elde edememişti. Bu durumdan etkilenen Nokia yeni telefonlarını da piyasaya geçtiğimiz günlerde sunmuştu. Microsoft’un Windows Phone 8 işletim sistemini duyurmasıyla birlikte Nokia da pazarda bu kez Lumia 920 ve Lumia 820 modelleriyle şans aramaya başladı.

Ülkemiz de dahil olmak üzere pek çok noktada satışa sunulan Lumia 920 modeli, Çinli kaynakların iddiasına göre toplamda 2.5 milyon adet sipariş aldı. Nokia Lumia 920 modeli yaklaşık 20 gündür piyasada ve tüketicilerden güçlü bir talep görüyor. Kısa sürede bu sayıyı yakaladıysa bu büyük bir başarı anlamına geliyor. Çünkü Nokia, sadece geçen çeyrekte 2.9 milyon adet önceki nesil Lumia cihazı satabilmişti.

Şimdilik firmadan resmi bir açıklama yok. Ancak kısa süre içerisinde satış rakamları ile ilgili bilgiler gelecektir.
Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.