AnasayfaTelefon › Real Racing 3 İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Real Racing 3 İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Mobil platformlar arasında en önemli yarış oyunlarından olan Real Racing oyununun üçüncü oyunu için tanıtım videosu yayınlandı.

EA ve Firemonkeys ortaklığı ile geliştirilen Real Racing 3‘ün ilk trailerı yayınlandı. Real Racing 3 yine birbirinden mükemmel arabalar ile karşımıza çıkacak. 22 arabanın olacağı oyunda 21 sürücüye karşı rekabet ve test etmek için akıllı telefon ve tabletler ile sürüş becerilerinizi ortaya koyabileceksiniz. Real Racing 3 ne zaman çıkacağı konusunda henüz net bilgi olmasa da bu yıl içerisinde mobil platformlarda olacağı konuşulmakta. Oyun’un sadece İOS ve Android işletim sistemine sahip platformlara geleceği bilgisini de ekleyelim. Hiç durmadan Real Racing 3 ‘ün ilk trailer videosunu izliyoruz.

 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.