AnasayfaTelefon › Samsung Galaxy S3 LTE Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Güney Kore’de Yayınlandı

Samsung Galaxy S3 LTE Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Güney Kore’de Yayınlandı

Çıkardıkları akıllı telefonlar ile dünyanın liderliğine oturan Samsung, yakın bir zamanda tanıtmış olduğu Galaxy S III LTE ‘yi sizlerde hatırlayacaksınız. Galaxy S3 LTE ‘ nin ne zaman güncelleme alacağı konuşuluyordu şu sıralar ve o beklenen güncelleme ilk olarak Güney Kore’de bu telefona sahip olanlar ulaştı.

Samsung‘un Güney Kore’de kendi Samsung Galaxy S III LTE akıllı telefonu için Android 4.1 Jelly Bean güncelleştirme yayımladı. Güncelleştirme artık mevcut ve Samsung Kies yazılımı aracılığıyla indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S III LTE için Android 4.1 Jelly Bean güncelleme ile yeni bildirimleri, güncellenmiş widget’ları ve daha fazlasını bulabileceksiniz.

Samsung’un kendi web adresi üzerinde Güney Kore’de Samsung Galaxy S III LTE için Android 4.1 Jelly Bean güncelleştirme hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Not olarak bu güncelleme diğer LTE versiyonları için ne zaman sunulacağı hakkında henüz detay bulunmakta.


Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.