AnasayfaTelefon › Samsung Galaxy S4 Mini Çıkacak Mı ?

Samsung Galaxy S4 Mini Çıkacak Mı ?

Henüz Galaxy S4‘ün tanıtımı yeni yapılmış iken, şimdide Galaxy S4 Mini haberleri ortalarda dolaşmaya başladı. Samsung, yeni nesil telefonu üzerinde oldukça duruyor ve bu yıl çok konuşulacağa benziyor. Samsung şirketinin, Galaxy S3 ile başlatmış olduğu mini politikası bu yıl da devam edeceğe benzemekte. Görünüşe göre bu yılda yeni nesil telefonun mini versiyonu da çıkacak. Daha önceleri de Galaxy S4’ün bir “mini” versiyonunun olacağı söylentileri gündemde yerini almıştı.

Sammobile tarafından Galaxy S4 Mini‘nin bazı fotoğrafları sızdırılmış. Ancak resmiyete kavuşmadığını söyleyelim resimler için. Henüz resmi açıklama gelmese de resimlere bakıldığında gerçekten ilerleyen zamanlarda resmi olarak açıklanacağını söyleyebiliriz.

galaxy-s4-mini

Galaxy S4’ün tasarımına oldukça benzeyen S4 Mini söylentilere göre 1.6GHz çift çekirdekli işlemciden gücünü alması bekleniyor. 4.3 inç Super AMOLED ekrana sahip Mini modelinin piksel yoğunluğu ise 256ppi olarak belirlenmiş. Kaynaklara göre Galaxy S4 Mini modeli bu yıl içerisin de Haziran ya da Temmuz ayında satışa çıkacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Bence çıkmalı. Çünkü telefonun büyük olmasını herkes istemiyor. Küçük ve hızlı olmalı bence. Miniler çok iyi oluyor

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.