AnasayfaTelefon › Samsung Galaxy S4 Mini Fiyatı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S4 Mini Fiyatı Ortaya Çıktı

Samsung bu yıl içerisinde tanıttığı Galaxy S4 akıllı telefonu ile tüm dünyada birinci sıraya oturdu. Şuanda en çok ve en hızlı Android akıllı telefon ünvanına alan Galaxy S4‘ün yeni versiyonları ortaya çıkmaya devam ediyor. İlk olarak Galaxy S4 Mini ile ortaya çıkacak olan Samsung, daha sonraları ise bu versiyonlarına devam edecek. Bugün ise Galaxy S4 Mini‘ye ait fiyat belli oldu.

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4’ün daha küçük ve düşük fiyatlı modeli olacak olan Galaxy S4 Mini’nin resmi açıklanmasından sonra fiyatı ile ilgili bilgilerde yavaştan gelmeye başladı. Temmuz ayı içerisinde satışa çıkması beklenen cihazın ( söylentilere göre ) Samsung Ukrayna’da 612$ etiket fiyatı ile ortaya çıktı. Bir diğer Samsung ülkesi İngiltere’de ise Handtec elektronik mağazasında 8GB’lık Galaxy S4 Mini’nin fiyatı ile 598$ olarak belirlenmiş.

galaxy-s4-mini

Galaxy S4 Mini’nin bu fiyatı Avrupa’da eleştiri konusu oldu. Çünkü Nexus 4’ün fiyat ve performansı ile karşılaştırıldığında yüksek olması tartışma yaratıyor.

Galaxy S4 Mini Fiyatı ortalama Avrupa fiyatı 600$ civarında. Galaxy S4 Mini Türkiye Fiyatı ise merak konusu.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.