AnasayfaTelefon › Siyah Galaxy S3 ülkemizde

Siyah Galaxy S3 ülkemizde

Samsung, piyasaya sürdüğü Galaxy S3 ile şuan ki akıllı telefon pazarında liderliğini hala sürdürüyor. Galaxy S3 ile mükemmel bir çıkış yakalayan Samsung, Apple’ın açtığı davaları görmezden gele dursun piyasayı hareketlendirmeye devam ediyor. Apple ile aralarında ki husumeti bir türlü çözemeyecek gibi görünse de sanırım Samsung bu işte daha karlı çıkıyor.

Konumuza geçecek olursak Samsung, yeni’den şekillendirdiği Siyah Galaxy S3 ‘ ü piyasaya bir süre önce sürdü. Akabinde ülkemize de Siyah Galaxy S3‘ün geleceği haberini aldık. Galaxy S3 Türkiye gelmişte bizim haberimiz yokmuş yahu. İlk adımı Teknosa atmış. Onlarda içinde iyi bir reklam oldu. Henüz satışta değil ama satış tarihini resmi internet adresinden duyurdu.

Teknosa Siyah Galaxy S3 için 28 eylül’ü bekleyin diyor. Yani Siyah Galaxy S3 almak isteyenler Türkiye çıkış tarihi 28 eylülü bekleyecek.

Siyah Galaxy S3 1799 fiyatı ile Teknosa raflarında yer bulacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.558 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.