AnasayfaTelefon › Sony C5303 HuanShan Sızdırıldı

Sony C5303 HuanShan Sızdırıldı

Sony, 2013 yılına hızlı bir giriş yaptı. İlk olarak Xperia Z adlı akıllı telefonunu tanıtarak tüm gözleri üstüne çekti. Daha sonraları ise tabletlerini tanıtarak en gözde firma olmayı başardı. Sony’nin bu yıl çıkaracağı yeni bir akıllı telefonda bugünlerde sızdırılmış durumda. Cihaza ait fotoğraflar ortaya bugün çıktı. Sizlere Sony‘nin 2013 yılında çıkaracağı Sony C5303 HuanShan akıllı telefonuna ait resimleri sunuyoruz. 

Cihaz, tasarım olarak Xperia Z ve Xperia ZL ‘ ye benziyor aslında. Orta kesime hitap edecek olan bu yeni akıllı telefonun 2013 yılının sonlarına doğru çıkması bekleniyor. Android 4.1.2 işletim sistemine sahip cihaz, 4 inç 1280 X 20 çözünürlüğe sahip olacak.

Cihazda 5MP kamera bulunmakta. Bunun yanı sıra 1.7 GHz çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon s4 işlemci ile gelecek. Tabi gelmesi bekleniyor desek daha doğru olacak.

C5303 modelinin görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cihazın yan kesimlerine baktığımızda diğer Xperia serilerinden farklı olduğunu söylemek mümkün. 2013 yılı ile birlikte Sony, tasarımlarını değiştirmiş durumda. Şık tasarımı ile göz dolduruyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.