AnasayfaTelefon › Sony Xperia S için Android 4.0 Ice Cream Sandwich videosu yayınlandı

Sony Xperia S için Android 4.0 Ice Cream Sandwich videosu yayınlandı

HTC, Samsung, Motorola ve Sony gibi üreticilerin, Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesini alacak olan Android cihazları açıklamasının ardından; güncelleme ile ilgili yeni detaylar açıklanmaya devam ediyor. Bugün, Motorola cephesinden Android 4.0‘ın yeni arayüzünü gösteren demo videolar yayınlanırken; Sony Xperia S için de güncelleme ile ilgili yenilikleri gösteren bir video yayınlandı.

2011 yılının sonuna doğru Android 4.0 sürümünün yayınlanmasının üzerinden uzun bir zaman geçtikten sonra; kullanıcıların merakla beklediği Ice Cream Sandwichgüncellemesi de birçok cihaz için yayınlanırken; hala sırada bekleyen telefon ve tabletler de bulunuyor. Üreticiler, kullanıcılara en iyisini sunmak için çalışmaya devam ediyor.

İşte Sony Xperia S için Ice Cream Sandwich videosu ;

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.