AnasayfaTelefon › Sony Xperia SL mi Geliyor ?

Sony Xperia SL mi Geliyor ?

Sony’den yeni bir atak daha görüyoruz. Haberimiz yine bir teknoloji devi olan Sony’den. Android cihazlarda son yıllarda verdiği önemi nedeni ile kendinden epeyce söz ettiren Sony, yeni bir telefon ile karşımıza mı çıkıyor. Sony Xperia SL adı verilen telefon aslında varlığı ve çıkacağı tam olarak bilinmiyor. Sadece sızan bilgiler var Sony ailesinden. Bir süredir süren bu sızıntılar dahilinde az çok da olsa Xperia SL ‘ nin özellikleri konusunda da paylaşımlar yapılmış.

Sızan ayrıntılarına göre, Xperia SL 1.7GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon işlemcisine sahip olacak ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile gelecek gibi görünüyor.

Bugün ise yine bir Xperia SL haberi ve sızıntısı geldi. GSM Arena adlı internet sitesinde Xperia SL ‘ e ait olan fotoğraflar paylaşıldı. Henüz yukarıda da dediğimiz gibi net bir şey yok ama sanırım Sony yine mükemmel bir telefon ile karşımıza çıkacak.

Sony Xperia SL ‘ nin LED flaşlı ve 12 megapiksel kameraya sahip olacağı da sızıntıların arasında yer alıyor. Görüntülü sohbet için ise yine bir 1.3 megapiksel kamera ön tarafta yerini alacağı sızıntıların arasında.

İşte Sony Xperia SL ‘ ye ait olduğu iddia edilen fotoğraflar ;

 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.