AnasayfaTelefon › Sony Xperia Tipo’dan ilk görüntüler

Sony Xperia Tipo’dan ilk görüntüler

Henüz lansman tarihi verilmemiş olmasına rağmen Sony Xperia Tipo, gelecek ay Birleşik Krallık’ta satışa planlanıyor. Hoş bir görünüşe sahip olan Xperia Tipo ABD’ye gidiyor.

Sony ABD’de Xperia Tipo başlatmaya hazırlanıyor olsa da cihaz şuanda sadece FCC de ortaya çıkmış. Xperia Tipo Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile gelecek gibi görünüyor.

Sony Xperia Tipo 480 x 320 piksel çözünürlük, 3.2 inç dokunmatik ekran ve 800MHz Qualcomm Snapdragon işlemcisine sahip olarak gelecek. Xperia Tipo ‘ nun diğer özellikleri ise 4x dijital zoom, Bluetooth, WiFi ve 1500 mAh pil ile 3.2 megapiksel kamera gibi bazı özellikleri ile de geleceği konuşulmakta. ABD’de ne zaman çıkacağı konusunda da henüz bir net bilgi yok. Sadece beyaz, mavi ve siyah renkli olarak geleceği de konuşuluyor telefonun.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.