AnasayfaTelefon › Sony’den Dev Açıklama

Sony’den Dev Açıklama

2013 yılına girmeye az bir süre kala teknoloji devleri birbirlerine atıfta bulunmaya devam ediyor. Bunlardan en son örneği ise Sony yaptı. Sony, yaptığı açıklamada Apple ve Samsung gibi dev şirketlere kafa tutacağını ve bunun için çalışmaları sürdürdüğünü açıkladı. Apple’ın amiral gemisi ve Samsung’un amiral gemisi’nin olması Sony şirketini baya kızdırmış olacak ki 2013 yılında yep yeni akıllı telefonlar, tabletler üreteceğine dair bir açıklama yapma gereği duymuş.

Sony Mobile’ın satış ve pazarlama departmanı müdür yardımcısı Dennis van Schie yaptığı açıklama ile iPhone 5 ve Samsung Galaxy S III ciddi bir rakip olacak akıllı telefonu tanıtacaklarını açıkladı. Yakın gelecekte yaratılacak amiral gemisinin ise CES 2013’te ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

Daha fazla ayrıntıya yer verilmemekle birlikte 2013 yılının rekabet dolu geçeceğini söyleyebiliriz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.