AnasayfaTelefon › Sony’den Yeni Bir Telefon Daha mı? Xperia E Dual

Sony’den Yeni Bir Telefon Daha mı? Xperia E Dual

Sony, dur durak bilmeden yeni Xperia modellerini çıkarmaya devam ediyor. En son olarak Xperia ion ‘ u satışa sunan Sony yeni modellerinin yakın bir zamanda çıkacağını duyurmaya başladı bile. Yeni bir Xperia modeli üzerinde duracağı bilgisi sızılan akıllı telefonun ismi ise Xperia E Dual olacağı yönünde.

Xperia-Blog.com adresinde yayınlanan bir tabloya göre Sony, Xperia E dual adında çift SIM kartlı bir telefon tanıtma hazırlığında olabilir. Cihaz gizemliliğini koruyor ve şimdilik teknik özellikleri bilinmiyor.

Sızıntının kaynağı, Xperia E dual’ın tek çekirdekli 1GHz işlemciyle (Qualcomm MSM7227A) geleceği yönünde. Bu arada telefonun uygun fiyatlı cep segmentinde yer alması bekleniyor. Cebin ismindeki “dual” kelimesi, onun çift SIM kartı destekleyeceğinin önemli bir işareti olduğunu söyleyebiliriz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.