AnasayfaTelefon › Sony’den Yeni Proje

Sony’den Yeni Proje

Akıllı telefon dünyasının 3.markası olarak bilinen Sony, yeni projeler ile karşımıza çıkıyor. Sony, 2013 yılından itibaren akıllı teknolojik alet piyasasına hızlı giriş yapmak istiyor. Kullanıcıları Sony’ye çeken detaylar HD ekranları, yayınladığı yazılım güncellemeleri ve çekici tasarımları oluyor. Fakat firmanın son projesi konuya farklı bir açıdan yaklaşıyor.

Sony’den alınan kaynaklar dahilinde farklı projelerin geleceği haberlerini almaktayız. Yeni ve farklı bir proje hayata geçirmek isteyen Sony’nin akıllı telefon ekibi, altın kaplama bir telefon üretmeye karar vermiş. Bunun için seçilen model ise Xperia P olmuş. Ekran dışında kalan gövdenin tüm bölümleri 24 ayar altın ile kaplanan Xperia P’nin yazılım arayüzü de gövdesiyle uyumlu renklerle düzenlenmiş.

Teknik özelliklere baktığımızda ise değişen bir şey olmadığını görüyoruz: çift çekirdekli 1GHz işlemci, 4 inç ekran, Android 4.0 işletim sistemi. Sony, bu özel Xperia P’lerden sadece 15 adet üreteceğini açıkladı. Fiyat konusunda ise henüz bilgi bulunmuyor. Firma konuyla ilgili detayları Facebook sayfasından açıklayacağını duyurdu.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.