Telefonunuza Kılıf Düşündünüz mü?

Günümüz, teknoloji çağına ayak uydurmak isteyenler için akıllı telefon devri. Sosyal ağlar, internet siteleri ve oyun gibi bir çok fonksiyonel özellikleri bulunan akıllı telefonlar, birden fazla işlevi yapabiliyorlar. Akıllı telefonlar 2010 yıllarında bir yükselme dönemine geçti ve şuanda patlama döneminin içerisinde. Hemen hemen herkesin elinde birer akıllı telefon görmek mümkün. 

Henüz sizinde bir telefonunuz yok ise hemen almalısınız. Teknoloji çağında olduğumuzu unutmamanız gerekiyor. Akıllı telefonlar yaygınlaşmaya devam ederken çeşitli aksesuarları da beraberinde getiriyor. Bunlardan en temel ve en popüler olan aksesuar tartışmasız kılıflar. Bir çok kişi akıllı telefon ile beraber kılıfını da almayı ihmal etmiyor.

Akıllı telefon kullanımı sürekli artarken, kılıf kullanımının da arttığını görebiliyoruz. Şöyle ki, kılıf ihtiyacını karşılamak için sadece telefon kılıfı üretme amaçlı kurulmuş şirketler ve sadece akıllı telefon kılıfı satan mağazalar bulunuyor. Akıllı telefonlar sayesinde “kılıfçılık” adında yeni bir meslekte doğmuş oldu. Hatta akıllı telefon-kılıf ilişkisine “birbirinden ayrılmaz ikili” gözü ile bakılıyor.

Son dönemin popüler akıllı telefonları olan LG G3, Apple iPhone 5s ve iPhone 6 ( çıkacak ), Galaxy S5 gibi akıllı cihazlar bakılması gereken ve özenle korunması gereken telefonlardır. Hassas yapılarından dolayı telefon kılıfları takmak gerekiyor.

Son Dönemin Popüler Telefon Kılıfları ;

Son zamanlarda pazarda bir çok akıllı telefon çıktı. Onların en başında ise yine bir Türk yazılımcının alt yapısı ile hazırlanmış General Mobile telefonları. Yazılımsal ve donanımsal olarak fiyat performans ikilemi ile dikkat çeken telefon modeli ise General Mobile Discovery. Bu akıllı telefon gerçek anlamda şahaser. Fiyat performans bakımından diğer akıllı telefonlardan üstün özelliklere sahip. Tabi bu cihazı da iyi korumak gerekiyor. General Mobile Discovery Kılıf için en güzel önerim siyah renkte olacak.

telefon-kılıf

iPhone 5 Kılıf Nereden Alabilirim ;

İnternet yaygınlaştı dedik ve akıllı telefonlar dedik. Bunları birleştirince karşımıza internet alışveriş çıkıyor. Her şeyin bir tıkta halledildiği şu zamanda internetten telefon kılıfı sipariş etmekte çok basit.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.