AnasayfaTelefon › Ucuz iPhone Kasası Söylentileri

Ucuz iPhone Kasası Söylentileri

Dünyanın en büyük elektronik şirketlerinin başında gelen Amerikan Apple firmasının ios işletim sistemini kullanan iPhone cep telefonu serisi dünyada yeni bir çığır açmıştı. Fakat ilk iPhone dan itibaren aradan kaç yıl geçerse geçsin, kaç yeni model çıkarsa çıksın iPhone cep telefonlarının fiyatlarında çok fazla bir düşüş görülmedi. Özellikle Güney Kore şirketi olan Samsung’un son yıllarda Android işletim sistemini kullanarak piyasaya sürdüğü akıllı telefonları ve özellikle Galaxy serisi ile Note serisi akllı telefonlarla Apple’ın dünya pazarında ki satışlarına büyük bir balta vurdu. Apple’ın aksine Samsung her bütçeye uygun akıllı telefonları piyasaya sürmüş ve buradan çok büyür bir gelir elde etmişti. Geçtiğimiz aylarda Apple’ın sadece Avrupa ve Amerika’ya özel düşük özellikli iPhone ları 100 er dolardan satışa sunacağı duyurulmuştu.

Bununla beraber bir japon kılıf ve elektronik ürün kasa üretici firması olan MGM Şirketi (bu şirketin Las Vegas şehrinde kasinolar zincirine sahip olan MGM şirketiyle hiçbir bağlantısı ve ortaklığı bulunmamaktadır.)Apple hakkında söylenen,telefonları daha ucuza maledip,daha uygun fiyatlarla piyasaya sürmek için parçaları ayrı ayrı asya ülkelerinde üretme fikrinin söylentilerini gerçeğe dönüştürdü.Üretilen bu yeni telefon kasasını iPhone 5 ile kıyaslarsak,çok az bir oranda daha kalın olduğunu görebiliriz. iPhone 5 e göre bu kasa 2mm kadar daha kalın fakat yuvarlak şekli düz şekilli iPhone kasalarına göre daha kullanışlı.

ucuz-iphone-kasa

Arka tarafında bırakılmış olan boş alan kamera lensi ve flaş için bırakılmış gibi gözüküyor.Tabi ki ucuz iPhone söylentileri şimdilik resmileşmemiş olup,sadece söylenti şeklinde kalmaya devam ediyor olsa da,pek çok insan yeni iPhone ların arka kasasının plastik olup,geleneksel metal ve cam parçalarla harmanlanıp,farklı renk seçenekleriyle satışa sunulacağına inanıyor.Tabi ki bunların yanında iPhone’un klasikleşen siyah ve beyaz renkleri de piyasadaki yerini korumuş olacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Güzel ucuz cep telefonları burada bilgi paylaşımı için teşekkür eder.

  2. Çok bilgilendirici blog bu bizimle paylaşım bunun için son kamera sayesinde hakkında çok bilgi vardır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.