AnasayfaTelefon › Vodafone 500 Dakika 5000 Sms 2 Gb İnternet Paketi Yapma

Vodafone 500 Dakika 5000 Sms 2 Gb İnternet Paketi Yapma

Vodafone 500 Dakika 5000 Sms 2 Gb İnternet Nasıl Yapılır sizce? Konumuza geçecek olursak, günümüzde artık telefon kullanımı çığ gibi büyüyor. Bu bağlamda da hızlı şekilde büyüyen mobil iletişim firmaları artık paketler ile müşteriyi çekmeye çalışıyor. Türkiye’de ki mobil iletişim firmaları arasında bulunan Vodafone, farklı paketler ile dikkat çekiyor. Mobil iletişimde ki öncü ve kampanyalar ile bir çok kişinin kullandığı Vodafone yeni paket ile herkese merhaba dedi.

Sizlerde hemen yukarıda ki paketten yararlanmak istiyorsanız yapmanız gerekeni size tavsiye edeceğim. Vodafone’dan komple paket ile her yöne 500 dakika 5000 sms ve 2 gb internet 25 TL karşılığı sizin olacak. Yapmanız gereken tek şey mesaj bölümüne KOMPLE yazıp 7000′e ücretsiz mesaj atmanız Eğer bakiyeniz yeter ise bu paket sizin olacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.