AnasayfaTelevizyon Dünyası › Adını feriha koydum dizisi

Adını feriha koydum dizisi

Feriha ve kapıcı dairesinde yaşayan ailesinin hayata duruşunu ve yaşam zorluklarını anlatan adını feriha koydum izle dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Dizi bu sene her perşembe günleri reyting rekorları kırmayı başarmıştı ve sezon finalini de 29 haziran cuma günü yaptılar. Adını feriha koydum dizisinin kısaca özetine gelecek olursak yoksul bir ailenin kızı olan Feriha ‘ nın zengin bir çocuğa aşık olması ve bunun üzerinden gelişen olayları konu alan bir dizi olarak nitelendirebiliriz. Bu akşam yayınlanacak olan adını feriha koydum dizisinin sezon finali itibari ile önümüzde ki yıl da devam edeceği yapımcılar tarafından açıklandı. Adını Feriha Koydum dizisinin 15 Haziran’da final yapılacağı daha önce duyrurulmuştu . Fakat senaryo gereği dizinin 2 hafta daha uzatılması kararına varılması dizinin 29 haziran cuma günü sezon finalinin gerçekleşmesine neden oldu. Bu akşam da sezon finalini Show Tv ekranlarında izleyebilirsiniz. Yeni sezondan itibaren artık Adını Feriha Koydum dizisinin en özel ve en yeni fragmanları bu sayfamızda olacak. Adını feriha koydum fragman izle sayfasından rahatça ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda diğer dizilerin olsun yeni çıkan fimlerin olsun fragmanlarını da bu sayede izleyebilirsiniz. fragman sayesinde önceden filmlerden haberiniz olacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.