AnasayfaTelevizyon Dünyası › Arka Sokaklar

Arka Sokaklar

Arka sokaklar dizisi, her hafta kanal d ekranlarında yayınlanan uzun soluklu bir dizidir. Yalnız bu dizi yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerinde ilk beş dışına hiç çıkmadı. Ne kadar gariptir ki en çok eleştirilen dizilerden biri olmasına karşın, izlenenlerde her zaman ilk beşin içinde olmuştur.

Demek ki bir dizinin çok eleştirilmesi, özellikle arka sokaklar gibi bir dizinin eleştirilmesi onun aslında başarılı olduğundandır. Arka sokaklar izlemek hem televizyondan hem de internetten mümkündür. Çağımızda televizyon saatine ayak uyduramayan kullanıcılarımız internet sitelerinden arka sokaklar dizisini izlemektedirler. Arka sokaklar dizisinin kadrosunda da önemli sanatçılar yer almaktadır. Aksiyon, macera, komedi, dram gibi temaları içinde barındıran arka sokaklar dizisini izlemek için www.diziizleyelimm.com adresini ziyaret edip arka sokaklar izle kelimelerini aratmamız yeterli olacaktır.

arka-sokaklar

Televizyondan anlık olarak eklenen bu diziyi an be an izlemek için siteden takip edebilirsiniz. Arka sokaklar izlemek ve seyretmek için diziizleyelim yeterli olacaktır. Özellikle aile ve çocukların bir arada izleyebildiği, neşe ve sevinçli anlarıyla izleyici tatmin eden, serüvenleriyle heyecanlandıran dizi arka sokaklar dizisidir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.