AnasayfaTelevizyon Dünyası › Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncular

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncular

Benim İçin Üzülme Dizisi çok yakında izleyici ile buluşuyor. Bunun yanı sıra bir karadeniz dizisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.  Benim İçin Üzülme dizisi her zaman ki alışılmış komedi Karadeniz dizileri gibi değilde konusunda dram ağırlık göstereceği söyleniyor. Gelin şimdi Benim İçin Üzülme Dizisi’nin oyuncularını tanıyalım ; 

Öykü Çelik kimdir

Öykü Çelik 13.07.1987 yılında İstanbul ilimizde doğmuştur. Boyu 170 CM olan oyuncumuz’un kilosuda 60′tır. Ten rengi beyaz olup göz rengi mavidir. Saç rengi kumraldır. Öykü Çelik ingilizceyi iyi derecede konuşurken, spor olarak ise Buz Pateni, Futbol, Kayak ve Roller Skate ile uğraşmaktadır.

Oyunculuk eğitimini ise Bilkent Tiyatro Hazırlık’ta almaya devam etmektedir. Bunun yanında en Sevdiği renkler arasında Mavinin yer alması göz rengi ile alakası olduğunu söyleyen genç oyuncumuz, Çok yakında yeni bir dizi olan Benim için Üzülmede rol alacaktır. Bununla birlikte her zaman ki gibi yine gündemde olacağından emin’im yani zaten gündemde olan bir isim namına nam katacaktır.

Benim İçin Üzülme Dizisi‘nin başrol oyuncuları ise şöyle ;

Fulya Zenginer

Ünal Silver

Tansel Öngel

Tatyana Tsikevic

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.