AnasayfaTelevizyon Dünyası › Güzel Çirkin Dizisinde Çalan Şarkı

Güzel Çirkin Dizisinde Çalan Şarkı

Sizlere geçtiğimiz hafta paylaşmış olduğumuz ve haberini yaptığımız Güzel Çirkin dizisi Kanal D ekranlarında karşımıza çıkıyor. Başrollerinde Ali Sunal ve Naz Elmas‘ın oynadığı Güzel Çirkin dizisi polisiye bir dizi olarak ekranlarda boy gösterecek. Kanal D dizi potansiyelini biraz daha yükselterek polisiye dizilerine biraz daha ağırlık vermiş görünüyor.

Polis, İstanbul, Naz Elmas ve Ali Sunal  bir arada yeni dizi fragmanı görünüyor. Şuanda Kanal D televizyonu Güzel Çirkin dizisi için bir yayın saati belirlememiş iken dizinin tanıtımları kanalda yayınlanıyor. Yayın zamanı ve saati belli olmayan yeni Kanal D dizisinin adı Güzel Çirkin.

Dizi’de Güzel ve Çirkin’in kimin oynayacağı belli değil. Güzel Çirkin dizisinden gelen ilk ip uçları ile dizide birbirinin zıt karakter ve yapıya sahip iki polisin maceraları konu edilecek. Belki de ilerleyen bölümlerde de aşklarına tanıklık edeceğiz. 

Güzel Çirkin İstanbul Bizi Çağırıyor Şarkısı Sözleri

İstanbul bizi çağırıyor,

Karanlığında yasaklar,

Güzel çirkin iyi kötü,

Her adımda Tuzaklarda

Güzel Çirkin Dizisi Tanıtım Fragmanı

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.846 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.