AnasayfaTelevizyon Dünyası › Haydi Anime İzlemeye!

Haydi Anime İzlemeye!

Bizim neslin küçüklüğü hep çizgi filmler ve animeler ile geçti. Çocukluğumuzun unutulmaz çizgifilmleri arasında neler vardı neler. En son pikachu ve Tsubasayı hatırlarım ve susarım 🙂 Sizin neler geliyor aklınıza acaba? En sevdiğiniz anime neydi yada en sevdiğiniz çizgi filmler? Gelin bu yazımızda biraz tartışalım bunu.

Şimdi anime ve çizgi filmler karıştırılıyor ona bir açıklık getirelim. Animeler genel olarak mangaların televizyona ya da sinemaya uyarlanması anlamı geliyor. OAV veya OVA denilen videolar şeklinde de piyasaya sürülmektedirler. Animeler, el çizimi veya bilgisayar yapımı olarak yayınlanmaktadır.

Anime bir çizim sanatı olarak adlandırılmaktadır. Çizgi diziler ile aynı teknik özelliklere sahip olsa da çizimleri her yaştan insana hitap etmektedir. Çizgi diziler genel olarak çocuklara hitap ettiğinden Anime ile farklıdır. Kültürümüzdeki kalıplaşmış çizgi dizi teriminden oldukça farklıdır. Duygusal, drama, fantastik, doğaüstü özellikler gibi birçok özel türü bünyesinde barındırmaktadır.

anime-dizi

Animeler her yaştan her kesimden insanların izleyebileceği türden yapılmaktadır. O kadar Anime dedik ee hak ettik izlemeyi. İzlemek ister misiniz? Anime izle sayfasına girerek hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Sizlere birazda anime dizileri önermek istiyorum. Misal ; Ao Haru Ride izle animesi de benim dikkatimi çekenler arasında yer aldı. Konusu aşk ve duygu. Özellikle orta yaş kesiminin izleyebileceği türden bir anime dizi.

Sword Art Online 2 izle anime dizisi de yine dikkatimi çekenler arasında. Bilim kurgu ve fantastik filmler sevenler bu anime diziye bayılacaklar.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.