AnasayfaTelevizyon Dünyası › Kösem Sultan Ne Zaman Başlıyor?

Kösem Sultan Ne Zaman Başlıyor?

Türkiye’deki dizi sektörünün önünü alamıyoruz. Son yıllarda ki başarılı dizi çalışmaları ekranlarda boy gösteriyor. Muhteşem Yüzyıl ile tüm dünyanın etkisi altına alan bir dizi Türkiye’den çıktı. Onun haricinde ilk olarak tabi ki Ezel dizisini unutmamalıyız. Kaliteli yapımlar her zaman kendini gösteriyor zaten. Neyse efendim, bilindiği gibi Muhteşem Yüzyıl bitti ve artık bu gibi eski çağda ki savaşa yönelik diziler yapılmaya başlandı. Her ne kadar komedi sektöründe hızlı ilerlesekte bu gibi dizi ve filmlerde de yavaştan ilerlemekte fayda var. Meryem Uzerli‘nin de rol alacağı Kösem Sultan dizisi acaba ne zaman başlıyor? 

Muhteşem Yüzyıl gerçekten muhteşem bir final yaparak 4 yıllık serüveni bitirdi. Dizi yapımcıları ve emeği geçen herkese gerçekten teşekkürler. Finalin hemen ardından ise Kösem Sultan adlı bir dizi fragmanı yayınlanmıştı. Bu dizide Meryem Uzerli’yi de görüyoruz. Kösem Sultan dizisinde ki ilk tanıtım fragmanı dikkatimizi hemen çekiyor. Küçük bir kız çocuğunun, sarayın balkonundan yeniçerilere hükmedişi sahne alan fragmanda, farklı olaylar döndüğü ap açık. Büyük ihtimal ile Kösem Sultan’ın çocukluğunun canlandırıldığı sahnede tahta nasıl geçtiği anlatılmak isteniyor bu fragmanda. Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki gibi bir dönem damga etkisi yaratan Kösem Sultan’ın Saray hayatını konu alan dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan yeni dönemde Star TV’de seyirci ile buluşması bekleniyor.

kösem-sultan

Kösem Sultam ne zaman yayınlanacak henüz net bir tarih olmasa da biz sizlere Kösem Sultan dizisinin ne zaman başlayacağı hakkında bilgiler açıklandığında blogumuzda paylaşacağız. Kösem Sultan dizisinin tanıtım faragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.